Láska je.

About

 

Tohle není web. Tohle je myšlenka.

Napiš knihu! 
Začni režírovat! 
Pojďme k lidem do obýváku, když teď nemůžou do divadla. Ale jak?!

Já chci něco na léto. Ale něco, co je z opravdových materiálů a nikdo kvůli tomu netrpí!

Co kdybychom to nahráli jako audio?

Máme miliony nápadů. A ve všech se vzájemně podporujeme. Když na něco nestačíme, pomůžou nám naši přátelé, většinou mistři svých oborů. Chtěli jsme vytvořit ucelenou platformu, kde můžete naše věci najít. Kde si můžete poslechnout nejnovější podcast do duší, přečíst si nový článek, objednat si knihu dobro druhům s obsáhlým věnováním, nebo naší novou vášeň, máš to na triku, merch, který jsme vytvořili z vaší radosti a z lásky k ilustracím Sáry Voříškové a  grafice Jakuba Straky, který taky vytvořil tenhle překrásnej web. Jsou to úžasný, lehoučký, stoprocentně bavlněný, ekologický pánský a dámský trika: dobro druh, do duší a láska je. A taky jedno bodýčko dobro druh. Protože ten dobrý druh nás naplňuje od shora až dolů. A já jsem prostě neodolala. Máme jenom tři sta kusů, protože jsme pro vás chtěli ty nejlepší materiály a kvalita je víc než kvantita.

Všechno děláme sami. Matyáš nahrává a stříhá podcasty, balí a odesílá vám trika a knihy, které skladujeme u Slunce v pokoji, ve kterém stejně nikdy nespí. Já trika skládám a žehlím a plánuju a doplňuju a nahrávání a píšu a takhle se radujeme. A strašně nás to baví.

Chtěli bychom, abyste si tady odpočinuli. Abyste se podívali na svoje děti, partnery, rodiče nebo kamarády a na chvíli se zastavili. Rozdělili tuhle šílenou, uspěchanou dobu tenkou chvílí klidu a vděku za život ve svý podstatě. Protože je nádhernej.

A je spousta lidí, kterým je potřeba koupit dárek! 
Je potřeba koupit dárek sobě! 
A je spousta času, sedět a mít se rád!

Tohle není web. Tohle je myšlenka.

Opatrujte se. A nikdy nezapomínejte že… Láska je. 

Tereza a Matyáš

 


Website a design produktů: Jakub Straka
Ilustrace: Sára Voříšková
Foto: Víťa Ramba

 

Co hledáte?

Košík